ציטוט מניה ואג"ח

32

דוחות כספיים

דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף
דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף
דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף

מצגת חברה לשוק ההון

חדשות ועדכונים

2.3.17

בקבוצת הקניונים מליסרון בונים על הבונוסים ולא על האינטרנט

אבי לוי, מנכ"ל מליסרוןצילום: עמית שעל
לראשונה הקבוצה הסבירה למשקיעים למה היא נמנעת מפעילות מקוונת כמו עזריאלי. "הם מוציאים מיליוני שקלים, ואני לא רואה בשורה", אמר המנכ"ל אבי לוי.

קבוצת מליסרון התייחסה אתמול לראשונה בדיווח לבורסה לנושא המכירות באינטרנט. ימים ספורים לאחר שהמתחרה הגדולה שלה, קבוצת עזריאלי, העלתה לאוויר את הקניון הווירטואלי על בסיס אתר buy2 שברכישתו השקיעה 65 מיליון שקל, מתאמצת מליסרון לצנן את ההתלהבות בקרב המשקיעים.
הקבוצה הציגה מחקרים לפיהם הרכישות הקמעונאיות באינטרנט בעולם מסתכמות ב־10% מכלל הצריכה, ובישראל הן עומדות על 6%, כאשר מכירות האופנה מתוך זה מהוות רבע מהן. "אין שום חברת קניונים בעולם שהחליטה לפתוח קניון וירטואלי", אומר מנכ"ל מליסרון אבי לוי
לכתבה המלאה >>
1.3.17

חגיגה בקניון: הרווח השנתי של מליסרון מזנק ב-35%

ליאורה עופר, יו"ר מליסרון
חברת הקניונים מליסרון מסכמת את 2016 עם תוצאות טובות ■ עלות שכר המנכ"ל אבי לוי עומדה על 8.7 מיליון שקל.

חברת הנדל"ן המניב מליסרון דיווחה הבוקר (ד') על גידול של 35% ברווח הנקי לבעלי המניות בשנת 2016, לרמה של 927 מיליון שקל. לאור התוצאות הכספיות הודיעה החברה כי תחלק דיווידנד בגובה 55 מיליון שקל בגין הרבעון הרביעי של 2016. החברה העלתה את תחזית הדיווידנד הצפוי בגין רווחי שנת 2017 לכ-240 מיליון שקל.
לכתבה המלאה >>
1.3.17

מנכ"ל מליסרון אבי לוי מסמן את הטריגר להמשך הצמיחה

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון
חברת מליסרון דיווחה הבוקר על דו"חות מצוינים לרבעון הרביעי ולשנת 2016 כולה, הודות לשיפור בתוצאות הקניונים בעיקר, עם צמיחה של 15% ב-FFO תוך שמירה על שיעורי תפוסה גבוהים. מניית מליסרון מזנקת כעת בתגובה ב-3.7%, ובלידר שוקי הון, שמחזיקים בהמלצה 'תשואת יתר' למניה, העלו אחרי הדו"חות את מחיר היעד ל-210 שקל למניה - אפסייד של 12% על מחיר השוק.

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון, מסביר בשיחה עם Bizportal, כי הזרוע עוד נטויה למרות שהחברה פועלת בשוק רווי, ומסמן את הטריגר להמשך הצמיחה.
"יש כמה פרמטרים שנמצאים במדינת ישראל ואתה לא מוצא אותם בעולם. האחד, זה גידול באוכלוסייה של 2% בשנה, בעוד שבעולם המערבי יש ירידה בשיעור האוכלוסייה. זה לא רק חרדים וערבים שעושים ילדים אלא היום 4-3 ילדים למשפחה הפך לסטנדרט בישראל. בוא נתרגם זאת למספרים, בשנת 2016 האוכלוסייה גדלה ב-180 אלף איש. על פני 10 שנים בריבית דריבית זה 2 מיליון איש. מדובר בטווח זמן מאד קצר ועל גידול של יותר מ-20% מהאוכלוסייה. אתם מבינים את המשמעות, את העוצמה מהדבר הזה? את עליית כוח הקנייה מהדבר הזה? אין לזה אח ורע בעולם".
לכתבה המלאה >>

למידע נוסף

אמיר אייזנברג

קשרי משקיעים


03-7538828

אייל מוליאן

דירקטור מס ושוק ההון


09-9525500