ציטוט מניה ואג"ח

32

דוחות כספיים

דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף
דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף
דוחות לשנת
תחזית ומידע שוטף

מצגת חברה לשוק ההון

חדשות ועדכונים

16.4.18

אי.בי.אי נגד מניות הנדל"ן המניב: "רק מניית מליסרון מומלצת"

ליאורה עופר, יו"ר מליסרוןצילום: תומר אפלבאום
אנליסט הנדל"ן של בית ההשקעות, נדב ברקוביץ, מעניק למגזר הנדל"ן המלצה פושרת של "תשואת שוק": "רכישות אונליין, רפורמת השמים הפתוחים ושינויים בהרגלי הצריכה רק מתעצמים - ומכריחים את כל הענף להתאים את עצמו".

מגזר הנדל"ן נמצא בתקופה מאתגרת ונתון לאיומים רבים. האיומים המרכזים הם סביבת הריבית, שעולה בטווח הבינוני, ועלולה להוביל לירידה בביקוש לנדל"ן; שינויים בשוק הקמעונות, שעלולים לפגוע בקניונים; ותחרות גוברת.
לכתבה המלאה >>
2.3.17

בקבוצת הקניונים מליסרון בונים על הבונוסים ולא על האינטרנט

אבי לוי, מנכ"ל מליסרוןצילום: עמית שעל
לראשונה הקבוצה הסבירה למשקיעים למה היא נמנעת מפעילות מקוונת כמו עזריאלי. "הם מוציאים מיליוני שקלים, ואני לא רואה בשורה", אמר המנכ"ל אבי לוי.

קבוצת מליסרון התייחסה אתמול לראשונה בדיווח לבורסה לנושא המכירות באינטרנט. ימים ספורים לאחר שהמתחרה הגדולה שלה, קבוצת עזריאלי, העלתה לאוויר את הקניון הווירטואלי על בסיס אתר buy2 שברכישתו השקיעה 65 מיליון שקל, מתאמצת מליסרון לצנן את ההתלהבות בקרב המשקיעים.
הקבוצה הציגה מחקרים לפיהם הרכישות הקמעונאיות באינטרנט בעולם מסתכמות ב־10% מכלל הצריכה, ובישראל הן עומדות על 6%, כאשר מכירות האופנה מתוך זה מהוות רבע מהן. "אין שום חברת קניונים בעולם שהחליטה לפתוח קניון וירטואלי", אומר מנכ"ל מליסרון אבי לוי
לכתבה המלאה >>
1.3.17

חגיגה בקניון: הרווח השנתי של מליסרון מזנק ב-35%

ליאורה עופר, יו"ר מליסרון
חברת הקניונים מליסרון מסכמת את 2016 עם תוצאות טובות ■ עלות שכר המנכ"ל אבי לוי עומדה על 8.7 מיליון שקל.

חברת הנדל"ן המניב מליסרון דיווחה הבוקר (ד') על גידול של 35% ברווח הנקי לבעלי המניות בשנת 2016, לרמה של 927 מיליון שקל. לאור התוצאות הכספיות הודיעה החברה כי תחלק דיווידנד בגובה 55 מיליון שקל בגין הרבעון הרביעי של 2016. החברה העלתה את תחזית הדיווידנד הצפוי בגין רווחי שנת 2017 לכ-240 מיליון שקל.
לכתבה המלאה >>

סקירות מניה

15.11.2017

מליסרון - דו''ח 2017-Q3

קיפאון בפדיונות וב-NOI מנכסים זהים – האם השוק רווי?

מליסרון דיווחה על תוצאותיה לרבעון השלישי, תוצאות אשר משקפות את האתגר הקיים בשוק שטחי המסחר בישראל, שוק אשר הפך צפוף יותר ותחרותי. היקף שטחי המסחר במקביל לגידול בשוק קניות האונליין ורכישות מחו"ל, משפיע על הפדיון, אם כי לא בהיקפים גדולים עד כה.

להורדה >>
14.11.2017

החולשה בתחום הקניונים נמשכת, מורידים המלצה לתשואת שוק ומ''י ל-195 ₪

תוצאות חלשות, מורידים המלצה ל.שוק

מליסרון הציגה תוצאות חלשות, המעידות על חולשה גוברת בקניונים: צמיחה בהתאם לצפי של כ-5% ב-NOI לכ-286 מיל' ₪, עם גידול של כ-1% בלבד ב-NOI מנכסים זהים (לעומת צפי ל-2.5% צמיחה) ותוספת של 12 מיל' ₪ מרכישות ונכסים שהתחילו להניב.

להורדה >>
14.11.2017

מליסרון - תגובה לדוחות Q3-2017

התפתחויות עסקיות במהלך הרבעון השלישי

בניתוח תוצאות הדוחות לרבעון השלישי של 2017, אנו מוצאים לנכון להדגיש את האינדיקטור של ה-same property NOI אשר ירד ביחס לרבעון קודם, לראשונה מזה רבעונים רבים.

להורדה >>
7.8.2017

תוצאות מעורבות ברבעון השני, מורידים מ"י לכ-220 וחוזרים על המלצת קניה

גידול נאה ב-NOI וב-FFO לצד התמתנות בגידול הפדיונות

מליסרון הציגה תוצאות מעורבות ברבעון: צמיחה חזקה של כ-10% ב-NOI לכ-289 מיל' ₪, בהתאם לציפיות, הודות לגידול מרשים של כ-3.3% ב-NOI מנכסים זהים ותוספת של 28 מיל' ₪ מרכישות.  אולם, החברה הציגה יציבות בפדיונות שוכרים ברבעון השני – המשך של מגמת התמתנות ברבעון הקודם (1.9% צמיחה בהשוואה ל-5% גידול בשנת 2016) ומעיד על המשך מגמת החולשה בתחום המסחרי.

להורדה >>
7.8.2017

מליסרון - השקת כיסוי

חברה יציבה ואיתנה, עם פוטנציאל גבוה קדימה

מליסרון הינה אחת מקבוצות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל, ומנהלת מאות אלפי מטרים של מסחר ומשרדים בבעלות, במיקומים שונים ולשימושים מגוונים. במסגרת תחום זה עוסקת החברה בהקמה, השבחה, ניהול והשכרת שטחי המסחר והמשרדים שבבעולותה. נכון להיום מחזיקה החברה מעל 730 א' מ"ר שטחי מסחר ומשרדים.

להורדה >>

למידע נוסף

אמיר אייזנברג

קשרי משקיעים


03-7538828